Profesjonalne podejście do ważnych tematów

Grupa Verso

Grupa VERSO to grono firm z szeroko pojętej branży nieruchomościowej. Stanowimy zgrany zespół profesjonalistów z VERSO Commercial, VERSO Residential oraz VERSO Investment . Wierzymy w efekt synergii, dlatego połączone doświadczenia naszych specjalistów dają doskonałe efekty jakościowe w postaci nietuzinkowych projektów deweloperskich. Główną wizją i misją, która nam przyświeca jest dostarczanie klientom produktów i usług na najwyższym poziomie. Osiągamy to dzięki współpracy z renomowanymi markami i partnerami z branży budowlanej.
Idąc za myślą Edwarda Deminga wierzymy, że „Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań."

VERSO INVESTMENT
Stanowimy zgrane grono profesjonalistów, dla których meandry budownictwa to doskonała przygoda. Lubimy wyzwania. Długoletnia praktyka i doświadczenie pozwoliło nam zbudować zespół wykwalifikowanych specjalistów. Od lat współpracujemy z najlepszymi, a najlepsi z nami.
VERSO RESIDENTIAL
Zakup nieruchomości to bardzo ważna decyzja. Niezależnie od tego czy kupujesz pierwsze mieszkanie czy dom dla rodziny, warto skorzystać z pomocy naszych ekspertów. Profesjonalizm, dbałość o detale, zaangażowanie w wykonywaną pracę, tak nas widzą klienci i i biznesowi partnerzy. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu zdobyliśmy prestiżowy tytuł najlepszego biura nieruchomości na Dolnym Śląsku według portalu otodom. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Doświadczeni doradcy z VERSO RESIDENTIAL zagwarantują bezpieczeństwo i spokój w trakcie całego procesu zakupu/sprzedaży nieruchomości.
VERSO COMMERCIAL
Znalezienie biura, lokalu handlowego czy powierzchni magazynowej często stanowi dopiero początek. Pomożemy Ci w sfinalizowaniu transakcji, formalnościach, a nawet w uzyskaniu pełnej operacyjności na nowej powierzchni. Nasi doradcy pomogą Ci znaleźć idealną nieruchomość dla Twojego biznesu, bo nieruchomości to nasz Biznes.

KONTAKT

Jeśli nie udało Ci znaleźć potrzebnych informacji na naszej stronie, albo po prostu wolisz powiedzieć czego potrzebujesz, skorzystaj z poniższego formularza. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.