Profesjonalne podejście do ważnych tematów

O nas

Kształtowanie innowacyjnego podejścia do inwestycji budowlanych, jest przyszłością dla rynku budowlanego i inwestycji deweloperskich. VERSO INVESTMENT wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego budownictwa, dzięki połączeniu bogatego doświadczenia w obrocie nieruchomości i wieloletniej praktyki specjalistów rynku inwestycji budowlanych. Pragniemy stworzyć wizję, która pozwoli nam na zarządzanie projektami budowlanymi w całkowicie odmienny sposób.

Dzięki połączeniu sił ekspertów prawa budowlanego, specjalistów ds. negocjacji i zarządzania komercyjnymi projektami budowlanymi, zbudowaliśmy zespół przygotowany na wyzwania współczesnego budownictwa.

Prezes Zarządu
Michał Kondas
Związany z rynkiem nieruchomości od ponad 15 lat. W trakcie swojej owocnej kariery z powodzeniem zdobywał umiejętności i doświadczenie na rynku deweloperskim, co zaprocentowało powołaniem do życia spółki VERSO Investment. Wypracowane przez lata umiejętności doradcze i negocjacyjne w kontaktach z kontrahentami biznesowymi, pozwalają Michałowi kształtować pozytywne relacje z klientami na płaszczyźnie zawodowej.

W firmie VERSO INVESTMENT Michał odpowiada za pozyskiwanie gruntów, proces negocjacji i strategię rozwoju. Jego główną specjalizacją, jest doradztwo strategiczne na polu koordynacji procesów, związanych z nieruchomościami w ogólnej działalności przedsiębiorstw.

Udziałowiec w spółkach VERSO Nieruchomości sp. z o. o. oraz VERSO Investment sp. z o.o. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na uprawianie sportu, podróże i jazdę motocyklem.
Wicepezes Zarządu
Mariusz Kowalczyk
Absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Budownictwa. Od 25 lat buduje bogate doświadczenie w branży deweloperskiej. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyte podczas pracy w branży budowlanej, zaowocowały powstaniem spółki deweloperskiej VERSO INVESTMENT. Mariusz jest ekspertem w pozyskiwaniu i zarządzaniu projektami budowlanymi.

Nieocenione umiejętności organizacyjne i negocjacyjne pozwoliły mu na objęcie stanowiska Członka Zarządu i uzyskaniu statusu akcjonariusza kilku znaczących spółek prawa handlowego w branży budowlanej. Realista i urodzony strateg budujący własne doświadczenie i umiejętności menedżerskie.

W firmie VERSO INVESTMENT Mariusz jest odpowiedzialny głównie za proces budowlany i zarządzanie komercyjnymi projektami budowlanymi.

Udziałowiec między innymi w spółkach Kemal i VERSO Investment sp. z o. o. Wielki miłośnik motocykli. Swój wolny czas spędza na dalekich podróżach motocyklowych.
Członek zarządu
Radosław Dziubek
Swoje bogate doświadczenie na rynku nieruchomości buduje z zaangażowaniem od ponad 10 lat, osiągając kolejne sukcesy zawodowe. Z powodzeniem zdobywa również umiejętności i doświadczenie na rynku deweloperskim, co zaowocowało powstaniem nowej spółki Verso Investment. Aktywny inwestor, świetnie zorientowany na rynku nieruchomości lokalnych i ogólnopolskich.

Codziennie śledzi najnowsze, rynkowe trendy, dzięki czemu ma bogatą wiedzę i doświadczenie deweloperskie. W firmie VERSO Investment Radosław jest odpowiedzialny głównie za pozyskiwanie gruntów inwestycyjnych i komercyjnych.

Udziałowiec w spółkach VERSO Nieruchomości sp. z o. o. i VERSO Investment sp. z o. o. Swój wolny czas poświęca głównie rodzinie. Aktywnie uprawia sport, w szczególności jazdę rowerem i piłkę nożną. Pasjonuje się również historią Polski.
Członek Zraządu
Radosław Bednarz
Ma wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego na Wydziale Budownictwa. W 2005 roku uzyskał uprawnienia budowlane ze specjalizacją konstrukcyjno - budowlaną. Ma bogato rozwinięte kompetencje menedżerskie i organizacyjne, pozwalające mu na sprawne zarządzanie projektami, w tym również generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych.

Członek Zarządów w kilku spółkach i udziałowiec w spółkach prawa handlowego w branży budowlanej. Udziałowiec między innymi w spółkach Kemal i VERSO Investment sp. z o. o. Brał udział w wielu inicjatywach i projektach w obszarze budowlanym.

W firmie VERSO Investment Radosław jest odpowiedzialny głównie za organizację i zarządzanie projektami budowlanymi.

Historia

Powołując do życia spółkę VERSO Investment sp. z o. o., inspirowaliśmy się wieloletnim doświadczeniem własnym na rynku nieruchomości zarówno komercyjnych jak i mieszkaniowych i praktyką specjalistów firmy Kemal, naszego partnera biznesowego, z którym współpracowaliśmy od lat w związku z realizacją inwestycji budowlanych i deweloperskich.

Obserwując dynamiczny rozwój rynku i rosnący popyt na nieruchomości oraz niedostateczną podaż, zdecydowaliśmy się połączyć siły, doprowadzając do efektu synergii, wzmacniając tym samym bogate doświadczenie na rynku budowlanym. Eksperci Kemal posiadający wieloletnią praktykę w generalnym wykonawstwie wnieśli solidność i innowacyjne spojrzenie na realizację inwestycji deweloperskich.

KONTAKT

Jeśli nie udało Ci znaleźć potrzebnych informacji na naszej stronie, albo po prostu wolisz powiedzieć czego potrzebujesz, skorzystaj z poniższego formularza. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.